FUAR STAND TASARIM VE MALZEMELERİ İSTANBUL - ANTALYA - KİRALAMA - WEB TASARIM - ONLİNE REZERVASYON

Reklam

Araç Giydirme

Araç Giydirme İle İlgili Detaylı Bilgileri Sayfamızda Bulabilrisiniz.

Detaylar


0,00 TL KDV dahil

Mevcut:

5 Stoktaki Ürün


Araç Giydirme, Branda Baskı, Vinyl Baskı, Folyo Baskı, One Way Vision Cephe Giydirme ve benzeri tüm reklam ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktayız.

Çalışma hayatına başladığı 1997'den bugüne geniş bir yelpazede birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka , koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yolda halen başarıyla ilerlemektedir...

Birka bugün, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen üstün teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor.

 

Araç Giydirme Ne demek?
Araç Giydirme adı üstünde Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır.
Araç Giydirme terimi halk arasında Araç Üstü Reklam veya Araba Giydirme olarakta kullanılır. Araç Giydirme; Cast Folyo diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo'nun kalınlığı 0.11 - 0.13mm. aralığındadır. Cast Folyo'nun çok ince olmasının sebebi; Araç Giydirme işlemi yapılırken, Aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir. Bu işlem profesyonel Araç Giydirme Ustaları tarafından yapılmalıdır. Araç Giydirme Konusunu diğer konu başlıklarından daha detaylı takip edebilirsiniz.

 

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Sadece kayıtlı üyeler yorum gönderebilir.

Yeni ürünler

Şu anda yeni ürün yok

Haber bülteni